Info

 

JAK SE OBJEDNAT

Pro rezervaci vhodného termínu je nejlepší objednat se telefonicky na tel. čísle: 702 98 41 44.

Pokud byste měli zájem o novorozenecké focení, nejlepší doba pro objednání je ještě v těhotenství, přesné datum se poté domlouvá pár dní po porodu.

 

AUTORSKÁ PRÁVA

Na veškeré fotografie se vztahuje autorský zákon a jsou majetkem fotografa. Není možné použití fotografií pro propagaci, komerční účel nebo prodej třetí straně bez písemného souhlasu fotografa jako autora. Fotografované osoby mohou používat fotografie pro svou nekomerční osobní prezentaci.

Neupravené fotografie neposkytuji.

 

OSOBNÍ ÚDAJE

Osobní údaje poskytnuté fotografovi (jméno, dodací adresa, email, telefonní číslo) jsou zpracovány po následujících 10 let ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (GDPR). Fotograf zpracovává osobní údaje (získané od svých klientů) na základě smluv nebo udělení výslovného souhlasu. Tyto osobní údaje jsou důvěrné, fotograf přijal vhodná opatření k zabezpečení osobních údajů. V případě jakýchkoli dotazů mohou klienti kontaktovat fotografa emailem nebo telefonicky.

 

SOUHLAS S POSKYTNUTÍM FOTOGRAFIÍ

Fotograf si vyhrazuje právo k uveřejnění fotografií do svého portfolia (na webových stránkách a sociálních sítích) po dobu 10 let. V případě, že si zákazník nepřeje, aby jeho fotografie byly uveřejněny, prosím, aby informoval fotografa předem nebo po skončení focení.